Úvod
Kde nás najdete
Fotografie
VELEN - ubytování v soukromí
Žacléř - Prkenný Důl 44, 541 01 Trutnov
tel.: ++420 499 599 398
velen@post.cz
e-mail:
Prkenný Důl
Pokyny, rezervace
Plánek a ceny
Blízké okolí
Rezervace pobytu
Obsazené termíny zjistíte v záhlaví této stránky , e-mailem nebo telefonickým dotazem. Upřednostňujeme kontakt elektronickou poštou. V odpovědi na Váš dotaz vám sdělíme bankovní spojení pro zaplacení zálohy. Teprve zaplacením zálohy je rezervace považována za závaznou.
Výše zálohy
odpovídá polovině předpokládané ceny bez rekreačních poplatků(viz Plánek a ceny), maximálně však 1000,- Kč za objednaný den (pro větší skupiny).
Uvedete-li v objednávce Vaše fakturační údaje (minimálně úplnou poštovní adresu), zašleme Vám zálohovou fakturu.
Zbytek ceny a lázeňský poplatek pro město doplatíte po příjezdu na místě podle skutečného počtu ubytovaných osob. Příjem zálohy Vám potvrdíme mailem, na požádání rovněž písemně.
Stornopodmínky.
Při stornu do 30 dnů před nástupem Vám vrátíme 80% zálohy, do 7 dnů před nástupem 50%, do dne nástupu 20%, při nenastoupení bez ohlášení nebo při předčasném ukončení se záloha nevrací.
Vybavení chalupy a co si vzít ssebou.
Při příjezdu budete mít na uklizených pokojích připravená čistě povlečená lůžka, obyčejný ručník a hotelové mýdlo. Na záchodech je toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené utěrkami na nádobí, veškerým běžným nádobím, varnou konvicí, sporákem, chladničkou a mikrovlnnou troubou.
Zákon nám ukládá zapsat všechny ubytované po nástupu do domovní knihy, nezaponeňte si proto vzít ssebou
občanský průkaz nebo cestovní pas.
Potraviny
není nutno dovážet ve velkém množství. Nejbližší obchod je vzdálen 1 km pěšky nebo 2 km autem. Je otevřený ve všední dny do 18 hodin, v sobotu a v neděli pouze dopoledne.
Domácí zvíře
si můžete vzít s sebou, pokud je čistotné, nebude obtěžovat ostatní hosty a pokud si je zase odvezete zpět. Poplatek je 50 Kč za kus a den.
Nástup a odjezd.
Pokud se s námi  předem nedohodnete jinak, budeme Vás očekávat v den nástupu mezi 15 a 18 hodinou. V den odjezdu potřebuje uvolnit pokoje do 10 hodin dopoledne, abychom je mohli připravit pro Vaše nástupce. V zimní sezóně upřednostňujeme týdenní pobyty s nástupem a odjezdem v sobotu. V ostatní části roku, kdy není obsazenost tak vysoká se budeme snažit vyhovět Vašim požadavkům.
Rezervované termíny:
30.05.2020 - 29.08.2020  -   Celý objekt
12.09.2020 - 19.09.2020  -   Apartmá A
16.01.2021 - 23.01.2021  -   Apartmá A
Vzdálenější okolí
Kousek za hranicí
Fotky z okolí
Užitečné odkazy
Vaše názory
Krkonošská centra